Eylem.com

Zuchex İsimli Fuar Kapılarını Resmen Açtı

Züccaciyenin sektörünü bir araya getirmekte olan Uluslararası Züccaciye ile birlikte Hediyelik Eşya ve de Elektrikli Ev Aletlerinin Fuarı (ZUCHEX), Tüyap Kongre ile Fuar Merkezi içerisinde açıldı.

Zuchex İsimli Fuar Kapılarını Resmen Açtı
48 kez
21 Eylül 2017 - 22:56

Züccaciyeciler Derneği’nin (ZÜCDER) desteklediği 28. ZUCHEX Fuarı’nda, züccaciye, ev tekstili, hediyelik ve dekoratif eşya, elektrikli ev aletleri, plastik ev gereçleri gibi birçok ürün sergileniyor. Fuara 500 firma katılıyor.

ZÜCDER Başkanı Ömer Ertuğrul Erdoğan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, züccaciye sektörünün Türkiye’de inşaatın büyümesi ve alışveriş alışkanlıklarının değişmesiyle son dönemde çok hızlı büyüdüğünü aktardı.

Paşabahçe, Korkmaz, Bernardo, Arzum, Hisar ve Öztiryakiler gibi yaklaşık 470 üye ile hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli işlere imza attıklarını belirten Erdoğan, dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştirdiklerini, yılı 4 milyar doların üzerinde ihracatla kapatmaya hazırlandıklarını bildirdi.

Erdoğan, “Sektörün 28 yıldır büyümesinde önemli bir rol oynayan ZUCHEX’in bizim için ayrı bir önemi bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2004’ten beri fuarı destekliyoruz. Son çeyrekte sektörün cirosunu yaklaşık yüzde 20 oranında artırmasında önemli bir rol oynayacağını düşündüğümüz fuar, yaklaşık 2 milyar dolarlık iş bağlantısı kurmamıza da olanak sağlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

28. ZUCHEX Fuarı, 24 Eylül’de sona erecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN