SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Yeşim Salkım’ın mutlu günü

Yeşim Salkım’ın mutlu günü

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, bir süredir Ozan Düzdaş'la evlenmeye hazırlanan kızı Gizem Salkım'ın kınasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Yeşim Salkım sonunda mutluluğuna ulaştı. Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, bir süredir Ozan Düzdaş’la evlenmeye hazırlanan kızı Gizem Salkım’ın kınasında gözyaşlarına hakim olamadı. Yeşil Sakım’ın görüntüleri sosyal medyada olay çıkardı.

Yeşim Salkım, kızı Gizem’e kına gecesinde en büyük mutluluğunu yaşadı. Ünlü şarkıcı gece boyunca hem göbek atarak stresini yerdi hem de duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı. Bir süredir beraber olduğu Ozan Düzdaş’la evlenmeye hazırlanan Gizem Salkım’ın kına gecesi önceki günlerde Zorlu AVM’nin içerisinde yer alan Le Baron’da gerçekleştirildi.

Yeşim Salkım’ın Mutlu Günü

Davul zurna eşliğinde göbek atan ünlü şarkıcı Yeşim Salkım gazetecilerin sorularını da yanıtsız bırakmadı. Yeşim Salkım, “Bir kızım Gizem sayesinde bir damat değil aslında evlat kazandım. Bütün dileğim güzel de bir torun sahibi olmaktır. Düğünümüz ayın 21’inde gerçekleştirecek.” ifadelerini kullandı.

Kızının ellerine kına yakılırken gözyaşlarına hakim olamayan Yeşim Salkım, damadının eline de kendi ellerine kına yakınca kendinden geçti.

Etiketler:,