SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Yaralı eşeğe jandarma uzman çavuştan battaniye ve şemsiye

Yaralı eşeğe jandarma uzman çavuştan battaniye ve şemsiye

Adıyaman'ın Besni ilçesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan eşeğe jandarma personeli ilgi gösterdi.

Adıyaman’ın Besni ilçesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan eşeğe jandarma personeli büyük ilgi gösterdi. Yağmurun şiddetli olduğu saatlerde yetkililer eşeğin üzerini battaniye ile örterek ıslanmasına izin vermediler.

Adıyaman’ın Besni İlçesi Gaziantep Caddesi Besni Meslek Yüksekokulu civarında bir araç eşeğe çarparak yaralanmasına neden oldu. Yaralı eşeği gören jandarma uzman çavuş ise kazayı hemen polis ekiplerine bildirdi. Yağmur yağışı nedeniyle ıslanan eşeğin üşüdüğü için titrediğini gören jandarma uzman çavuş kendi aracının bagajında bulunan battaniye ve şemsiyeyi yanına getirerek eşeğin üzerini örttü ve ardından da şemsiyesini açtı.

Yaralı Eşeğe Battaniye ve Şemsiye

Türkiye‘nin birçok kentinde hayvanlara yapılan işkence görüntülerine inat, jandarma personeli duyarlı davranışı nedeni ile sosyal medyada büyük takdir topladı. Yaralı eşek iş makinesinin gelmesiyle vatandaşların yardımı sayesinde iş makinesine konulduktan hemen sonra veteriner hekim tarafından tedavi altına alındı. Eşek tedavisinin ardından Gaziantep Hayvanat Bahçesine gönderildi.

Etiketler:,