SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Üsküdar’da hırsız polis kovalamacası

Üsküdar’da hırsız polis kovalamacası

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde suç makinesi olarak aranan 4 hırsız polisin dur ihtarına rivayet etmeyince sıkı bir kovalamaca yaşandı. Polislere yanlarındaki silahla karşılık veren hırsızlardan birisi kovalamaca esnasında bacağından vurularak yaralandı.

İstanbul‘un Üsküdar ilçesinde suç makinesi olarak aranan 4 hırsız polisin dur ihtarına rivayet etmeyince sıkı bir kovalamaca yaşandı. Polislere yanlarındaki silahla karşılık veren hırsızlardan birisi kovalamaca esnasında bacağından vurularak yaralandı.

Üsküdar’da hırsız polis kovalamacası yaşandı. Suç makinesi olarak bilinen 4 hırsız kovalamaca sonunda kıskıvrak yakayı ele verirken polise silahla ateş eden 1 şüpheli ise ayağından vurularak yaralandı.

Hırsız Polis Kovalamacası

Geçtiğimiz günler içerisinde Üsküdar’da yaşanan olayda aralarında uyuşturucu madde ticareti, hırsızlık, adam yaralamak, kapkaç vb. gibi suçlar işledikleri tespit edilen 4 hırsız yanlarındaki silahlar ile birlikte iş yerine geldikleri otomobil ile hırsızlık yaptı. Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro ve Önleyici Hizmetlere ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonrasında 4 şüphelinin içerisinde bulunduğu araç durdurmak istendi.

Polisin dur ihtarına uymayan hırsızlar kaçmak istersen ekipler tarafından aracın lastiklerine silahla ateş edildi. Kovalamaca sonrasında ise aracın içerisinde bulunan 4 şüpheliden 2’si polis tarafından yakalandı ve etkisiz hale getirildi. Polis tarafından yapılan araç aramasında çok sayıda suç aleti bulundu.

Şüpheliler daha sonrasında çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Etiketler:, ,