SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Uşak’ta 18 yaşındaki gençten aile katliamı

Uşak’ta 18 yaşındaki gençten aile katliamı

Uşak'ta yaşanan olayda 18 yaşındaki bir genç çocuk anne ve babasını av tüfeğiyle vurarak öldürdü ve ardından intihar etti.

Uşak’ta yaşanan olayda 18 yaşındaki bir genç çocuk anne ve babasını av tüfeğiyle vurarak ölümüne sebep olduktan sonra kendi başına da aynı silahı dayayarak intihar etti.

Uşak’ın merkez ilçesinde 18 yaşındaki genç, anne ve babasını öldürdükten sonra kendine aynı silahla canına kıydı. Uşak’ın Kemalöz Mahallesi Güçlü Sokak Numara 15’teki bir apartman dairesinde yaşanan olayda 18 yaşındaki Fatih A. Metin isimli genç dün gece anne Nadire ve babasını Murat Metin ile tartıştıktan sonra av tüfeği ile onları vurarak ölümüne sebep olduktan sonra intihar etti.

Aile Yok Oldu

Metin Ailesi’nin komşuları dün akşam evden gelen gürültülü sesler üzerine ailenin sık sık kavga etmesine bir kez daha şahit oldular. Akşam saatlerinde aile yakınlarının evlerinin kapısını açmamaları üzerine durumu polise bildiren mahalle sakinleri gördükleri karşısında şok oldu. Yaşananların ardından polis olayla ilgili olarak soruşturma başlatırken ailenin bir oğlunun daha olduğu ancak onun da farklı bir ilde üniversite okuduğu öğrenildi. Soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

Etiketler: