SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Ünlü isimler Mehmetçik için Hatay’da

Ünlü isimler Mehmetçik için Hatay’da

Tanıdık simalardan bazı ünlü isimler Mehmetçiğe destek olmak için Hatay'daki sınır bölgesine kadar gittiler. Bu isimler arasında Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Yavuz Bingöl, Erhan Güleryüz ve Mustafa Ceceli yer aldı. Ünlüler burada her zaman Mehmetçiğin yanındayız mesajını verdi.

Tanıdık simalardan bazı ünlü isimler Mehmetçiğe destek olmak için Hatay’daki sınır bölgesine kadar gittiler. Bu isimler arasında Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Yavuz Bingöl, Erhan Güleryüz ve Mustafa Ceceli yer aldı. Ünlüler burada her zaman Mehmetçiğin yanındayız mesajını verdi.

Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı sonrasında ekranların ünlü simalarından Mehmetçiğe büyük bir destek geldi. Ünlü isimlerden bazıları Mehmetçiğe destek olmak için Hatay’a gitti.

Ünlülerden Mehmetçiğe Destek

Bu isimler arasında Erhan Yazıcı, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan, Yavuz Bingöl, Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli’nin yer aldığı ancak kısa zaman içerisinde bunlara daha başka isimlerinde katılmasının beklendiği açıklandı.

Yavuz Bingöl ilk açıklamasında, “Son CIA raporunda PYD’nin PKK’nın Suriye’deki milis güçleri olduğu resmen ortaya çıktı. Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan bize zaten bunu daha önceden söylemişti. Yapılan operasyon tam anlamı ile yerinde bir karardır.” dedi.

Tamer Karadağlı, “Dünya üzerinde sadece bir tane Türkiye var. O da bizim vatanımız. Mehmetçiğin her zaman yanında olmak bizim görevimiz. Bundan sonra devamı daha da gelecektir.” dedi.

Etiketler:,