SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal çiftinin boşanma nedenleri

Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal çiftinin boşanma nedenleri

Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal'ın boşanmalarının ardından yeni dedikodular ayyuka çıkmaya başladı.

Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal’ın boşanmalarının ardından yeni dedikodular ayyuka çıkmaya başladı. Çocukları bulunmalarına rağmen 25 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal çiftinin ayrılık nedenlerinden birinin ihanet olduğu iddia edildi.

Tugay Kerimoğlu ile Etkin Kerimoğlu”nun (Etkin Ünal) 25 yıllık evliliği çocukları Berke ve Melisa’ya rağmen geçtiğimiz haftalarda son bulmuştu. Etkin Ünal, yaşanılan fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldıklarını dile getirerek herkesin kafasının karışmasına neden olmuştu. Ünal, geçen hafta yaptığı paylaşımda ”Dereyi geçene kadar ayıya dayı diyemem, ben kula kulluk da edemem. Yalan, dolan, düzgün yaşamayı beceremeyen uzak dursun” ifadelerine yer verdi.

Ayrılığın Nedeni İhanet Mi?

Magazin kulislerinde çıkan son iddialara göre ise Tugay Kerimoğlu ile Etkin Ünal çiftinin boşanma nedeni olarak ihanet gösterildi. Çiftin 25 yıllık evliliklerini noktalamasının altında Tugay Kerimoğlu”nun ihanetinin olduğu vurgulandı. Genç bir kadına aşık olan Kerimoğlu, Etkin Ünal”a ayrılmak istediğini söylüyor. Kerimoğlu”nun bu isteği karşısında ne yapacağını bilemeyen Ünal, bir süre düşündükten sonra ayrılığı kabul ediyor.