SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Tugay ile Etkin Kerimoğlu’nun ayrılık sebebi Tuncay Şanlı

Tugay ile Etkin Kerimoğlu’nun ayrılık sebebi Tuncay Şanlı

25 yıllık eşi Etkin Kerimoğlu'ndan boşanan Galatasaray'ın eski oyuncularından Tugay Kerimoğlu sonunda sessizliğini bozdu. İkilinin arasını açanın ise Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Tuncay Şanlı olduğu iddia edildi.

25 yıllık eşi Etkin Kerimoğlu’ndan boşanan Galatasaray‘ın eski oyuncularından Tugay Kerimoğlu sonunda sessizliğini bozdu. İkilinin arasını açanın ise Fenerbahçe‘nin eski futbolcularından Tuncay Şanlı olduğu iddia edildi.

Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu 25 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Etkin Kerimoğlu’ndan yaklaşık 2 ay önce ayrılarak boşanmış ve yollarını ayırma kararı almışlardı. Etkin Kerimoğlu ayrılığın ardından yaptığı açıklamasında Tugay Kerimoğlu’nu ‘arkadaş çevresinin’ bozduğunu iddia ederek bu önemli isimlerin başında Tuncay Şanlı olduğunu söyledi.

Çiftin Arasını Bozan İsim Belli Oldu

Tugay Kerimoğlu vakit kaybetmeden kendini İstanbul gecelerine atarken geçen hafta Nişantaşı’nda otomobilinde iki hanım ile fotoğrafları çekilen Tugay’ın çapkınlık arkadaşı da Fenerbahçeli eski milli futbolcu Tuncay Şanlı olduğu belirtildi. Tugay ve Tuncay’ın çok sıkı arkadaş oldukları ve şu günlerde hiç birbirlerinden ayrılmadıkları belirtildi.

Etiketler: