SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Tıp öğrencisi hastanede ölü bulundu

Tıp öğrencisi hastanede ölü bulundu

Kars'ta öğrenimi devam ettiren tıp öğrencisi staj gördüğü hastanenin tuvaletinde ölü bulundu. Polis ise yaşananların hemen ardından olayla ilgili olarak geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Kars’ta öğrenimi devam ettiren tıp öğrencisi staj gördüğü hastanenin tuvaletinde ölü bulundu. Polis ise yaşananların hemen ardından olayla ilgili olarak geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Kafkas Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan olayda staj yapan 2’nci sınıf anestezi öğrencisi ve M.E.K, staj esnasında hastaneye ait olan ameliyathanenin tuvaletine gitti. Uzun süre M.E.K.’dan haber alamayan arkadaşları tuvalete girdiği esnada öğrencinin cansız bedeni ile karşılaştı.

Ölü Bulundu

Arkadaşları olayı hemen hastane güvenliği ile yetkililere bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri bölgede araştırma yaparken Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin ardından M.E.K.’nın cansız bedeni hastanenin morguna kaldırıldı. Olayın ardından M.E.K.’nın arkadaşları gözyaşlarına boğulurken olayla ilgili olarak polis geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

M.E.K.’nın Kafkas Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tıp öğrencisi olduğu ve hastanede staj gördüğü ifade edildi.

Etiketler: