SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Teröre destek veren Deniz Naki’den açıklama

Teröre destek veren Deniz Naki’den açıklama

Terör örgütlerinden PYD için destek videosu yayınlayan ve yaşananların hemen ardından futboldan ömür boyu men edilen Deniz Naki küstah bir açıklamada bulundu.

Terör örgütlerinden PYD için destek videosu yayınlayan ve yaşananların hemen ardından futboldan ömür boyu men edilen Deniz Naki küstah bir açıklamada bulundu. Deniz Naki, “TFF’nin almış olduğu karar beni zerre ilgilendirmiyor.

Almanya’nın Köln kentinde bulunan ve PKK terör örgütüne yakın bir internet sitesine açıklamalarda bulunan Deniz Naki, Zeytin Dalı Harekatı hakkında bazı iftiralarda bulundu.

Deniz Naki’den Açıklama

Afrin operasyonuna karşı insanları meydanlara çağırıp ömür boyu men cezası alması hakkında açıklamalarda bulunan Deniz Naki, “Türkiye‘de futbol lisansım ömür boyu iptal edilerek bana 272 bin lira para cezası verildi. Bunların hiç birini umursamıyorum. Ceza verilmesini de anlamıyorum. Futbol yaşantıma ben her yerde devam edebilirim. Buna önümüzdeki günlerde karar vereceğim. Zaten yaşananlardan sonra futbola devam etmekte umurumda bile değil.” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler: