SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Talat Bulut soruşturma başlatıldı

Talat Bulut soruşturma başlatıldı

Ünlü oyuncu Talat Bulut hakkında cinsel taciz iddiası ile soruşturma başlatıldı. Dizi setinde sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı' suçundan başlatılan soruşturma neticesinde yetkisizlik kararı ile Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı'na tüm belgelerin gönderildiği belirtildi.

Ünlü oyuncu Talat Bulut hakkında cinsel taciz iddiası ile soruşturma başlatıldı. Dizi setinde sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı’ suçundan başlatılan soruşturma neticesinde yetkisizlik kararı ile Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı’na tüm belgelerin gönderildiği belirtildi.

‘Yasak Elma’ dizisi set çalışanı Özge Ş.’nin, oyuncu Talat Bulut tarafından tacize uğradığını iddia etmesi sonrasında ortaya çıkan dedikodular gündeme bomba gibi düşmüştü. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verilen yetkisizlik kararında, “Hadımköy’ün Arnavutköy ilçesine bağlı olduğu, Aranavutköy ilçesinin de adli yönden Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne bağlı olduğu anlaşıldığından, Cumhuriyet Başsavcılığımızın yer itibariyle yetkisizliğine karar verilmiştir.” ifadeleri yer aldı.

Özge Ş. Her Şeyi Anlattı

Yaşanan olayların hemen ardından açıklamada bulunan Özge Ş, “Talat Bulut’un kravatını düzeltmeye gitmiştim. Önce düzeltme dedikten sonra arka tarafa giderek düzeltelim.” dedi ve daha sonrasında lavabo olmadığını söyleyerek koridordaki camdan kravatına bakarak düzeltmemi istedi. Kravatını tuttuğum anda ise dudaklarımdan beni öperek tacizde bulundu.” dedi.

Etiketler: