SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Taksim’de uyuşturucu kullanan çocuklar sızıp kaldı!

Taksim’de uyuşturucu kullanan çocuklar sızıp kaldı!

Taksim'de uyuşturucu kullanan gençler ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Dün uyuşturucu kullandıktan hemen sonra baygın halde yatan gençler kameralara takılmıştı.

Taksim’de uyuşturucu kullanan gençler ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Dün uyuşturucu kullandıktan hemen sonra baygın halde yatan gençler kameralara takılmıştı.

Taksim’de uyuşturucu madde kullanımı sonrası yerde yatan gençlerin ibretlik hali herkesi şaşkına çevirmişti. Bu sabahta saat 10.00 civarlarında yine aynı yerde uyuşturucu kullandıktan sonra sızmış bir kişi dikkatlerden kaçmadı. Taksim Meydanı’nda ise beton üzerine serdikleri karton üstünde birbirlerine sarılarak uyuyan 10-15 yaş arası 4 çocuk dikkati çekti.

Hepsi aynı mahalleden birbirlerini tanıdıklarını söyleyen çocuklar, “Bizler Okmeydanı’nda oturuyoruz. Dün hep beraberce evden kaçtık. Gece de burada kaldık. Evden çıkarken hepimizin cebinde 5’er lira vardı. O parayla da çorba içtik.” dedi. Özellikle yerde yatanlara kimlik kontrolü yapan polis bu 4 çocuğu yerden kaldırdı.

Bir kaç sorunun ardından uzaklaşan polis, daha arkasını döner dönmez çocuklar yerde yatmaya devam ettiler. 15 dakika sonra üstüne yattıkları kartonları parçalayan çocuklar bu kartonları etrafa saçtılar.

Etiketler:,