SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Taksim’de müthiş insan kalabalığı ve kış güneşi

Taksim’de müthiş insan kalabalığı ve kış güneşi

Taksim İstiklal Caddesi'ne akın eden vatandaşlar kış güneşini fırsat bilerek kaldırımlarda bile boş yer bırakmadılar.

İstanbul sonunda güneşli günleri vatandaşlara gösterdi. Özellikle Taksim’de güneş yüzünü gösterdi. Taksim İstiklal Caddesi’ne akın eden vatandaşlar büyük bir izdihama neden olurken insan bazen yürümekte bile zorluk çektiler.

İstanbul Taksim İstiklal Caddesi’nde güneş yüzünü göstermeye başlayınca en kalabalık Pazar günlerinden biri yaşandı. İstiklal Caddesi’nde kalabalık yüzünden zaman zaman zor anlar yaşanırken bu anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Kış günü güneşin yüzünü göstermesini fırsat bilen vatandaşlar İstiklal Caddesi’ne hücum etti.

İstiklal Caddesi’ne İnsan Akını

Caddede adeta izdiham yaşanırken, insanlar yürümekte bile zorluk çekti. Çalışmaların devam ettiği İstiklal Caddesi’nde kalabalık neredeyse caddenin her bölgesinde etkili oldu. Adeta izdihamın yaşandığı İstiklal Caddesi’nde birbirini kaybeden insanlar bile oldu. Taksim Meydanı’na ulaşmak için gösterilen çaba da bazen inanılmaz boyutlara kadar ulaştı. Hafta sonuna kar yağışı ile başlayan İstanbullular Pazar gününde de kış güneşinin sefasını sürdüler. İstanbul‘da Taksim Meydanı’nın dışında sahillerde park alanlarında mangal yapan aileleri bile görmek mümkün oldu.