SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor’da Sema kolunu kırmaya çalıştı!

Survivor’da Sema kolunu kırmaya çalıştı!

Survivor yarışmasında ünlüler takımından Sema, çatlak olan kolunu bençe vurarak kırmaya çalışınca izleyicilerde yarışmacılar da büyük şaşkınlık yaşadı. Doktur Metin Kuş'un "Pişman mısın?" sorusuna "Değilim" diyerek cevap veren Sema, Acun Ilıcalı2yı çileden çıkarmayı başardı.

Survivor yarışmasında ünlüler takımından Sema, çatlak olan kolunu bençe vurarak kırmaya çalışınca izleyicilerde yarışmacılar da büyük şaşkınlık yaşadı. Doktur Metin Kuş’un “Pişman mısın?” sorusuna “Değilim” diyerek cevap veren Sema, Acun Ilıcalı2yı çileden çıkarmayı başardı.

Survivor’un yeni bölümünde Sema herkesi şaşkına çevirdi. Yaşadığı sakatlığa isyan eden ünlüler takımından Sema, sakatlığına isyan ederek kolunu bençe vurarak kırmak istedi. “Kırılacaksan kırıl” diyerek kolunu bençe vuran Sema’ya, doktor Metin Kuş da büyük tepki gösterdi.

SURVİVOR’DA ŞOK OLAY

Yaptığı hareketten sonra Metin Kuş’a pişman olmadığını söyleyen Sema herkesi kızdırdı. Yarışmacı, Acun Ilıcalı’nın tepkisine ve “Bir daha bunu yaşar mıyız?” sorusuna ise “Onu bilemeyiz” yanıtını vererek Acun Ilıcalı’yı da çileden çıkardı. Acun Ilıcalı, “Yaptığımız toplantı sonrasında verdiğimiz kararla Survivor tarihinde hiç verilmemiş bir ödül sunacağız.” dedi.

Etiketler:,