SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor’da bu hafta kim eleme potasında

Survivor’da bu hafta kim eleme potasında

Survivor'ın ekranlara gelen son bölümü yine nefesleri keserken, dokunulmazlığın sahibi kadınlarda Nagihan, erkeklerde Adem oldu.

Survivor’da büyük mücadele hız kesmeden sürerken, Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek finale ise geri sayım başladı. Survivor’un ekranlara gelen son bölümünde gerek dokunulmazlık oyunun heyecanı gerekse eleme konseyi gerilimi oluşurken, oynana dokunulmazlık oyununun her zamanki gibi nefesleri kestiği ifade edildi.

Nagihan ve Adem Dokunulmazlık Sahibi

Uzun ve zorlu oyunardan sonra gerek kadınlar gerekse erkekler adına dokunulmazlığın sahibi olan isimler belli oldu. Oynanan dokunulmazlık oyununu yarışmacıların bireysel olarak oynadığı ifade edilirken, kıran kırana geçen mücadele sonucunda kadınlarda kazanan ismin Nagihan olduğu, erkeklerde ise Adem olduğu bildirildi.

Dokunulmazlık oyununun ardından gelen ada konseyi esnasında gerçekleştirilen oylama neticesinde, ekranların ne çok konuşulan isimleri arasında bulunan Turabi eleme adayı oldu. Adem’in ve Nagihan’ın da birer isim söylemesiyle birlikte eleme potasına giren Sema, Turabi ve Murat arasından bir kişinin Kıbrıs hayalinden vazgeçeceği bildirildi.

Turabi’nin Durumu Doktor Açıklamasından Sonra Netleşecek

Öte yandan geçtiğimiz günlerde talihsiz bir olay yaşayan ve sakatlığının sürdüğü bilinen Turabi’nin durumu ise Survivor’un doktoru olarak görev yapan Metin Kuş tarafından gelen açıklama sonucunda belirlenecek.