SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor’a Turabi’nin gözyaşları damga vurdu!

Survivor’a Turabi’nin gözyaşları damga vurdu!

Survivor 2018 yarışmasında ünlüler takımından Turabi'nin gözyaşları geceye damgasını vurdu. İletişim oyununu kaybeden ünlüler takımından Turabi, "Annemi çok özledim" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Survivor 2018 yarışmasında ünlüler takımından Turabi’nin gözyaşları geceye damgasını vurdu. İletişim oyununu kaybeden ünlüler takımından Turabi, “Annemi çok özledim” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Gergin tavırları ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Turabi, bu seferde duygusallığıyla ön planda yer aldı. Turabi, ödülün anne ile iletişim olduğu oyunu kaybedince gözyaşlarını tutamadı. İletişim oyunu sonrasında seramonide Turabi, Anıl ile yaşadıkları tartışma ile ilgili konuşurken bir anda ağlamaya başladı.

Turabi kendisinin hiçbir iletişim oyununda sevinç gösterisinde bulunmadığını söyleyerek herkesten aynı nezaketi beklediğini belirtirken ödülü kaybettikleri için çok üzgün olduğunu söyleyen Turabi gözyaşlarına hakim olamadı. İletişim oyununda karşı karşıya gelen Turabi ile Anıl oyun sonunda kavgaya tutuştu. Turabi, Anıl’ı Mustafa Kemal’e yaptığı hareket nedeniyle uyarınca bir anda tansiyon da yükseldi.

Etiketler:,