SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor reytinglerde zirvede

Survivor reytinglerde zirvede

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın format değişikliği Survivor'ı adeta uçurdu. Reyting rekorları kıran Survivor üst üste 4 gün ilk sırada yer aldı.

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın format değişikliği Survivor’ı adeta uçurdu. Reyting rekorları kıran Survivor üst üste 4 gün ilk sırada yer aldı.

Yayına girdiği her dönem reyting rekorları kıran Survivor sezona hüsranla başlasa da format değişikliği sonrasında taşlar yerinden oynadı. Geçtiğimiz ay içerisinde Survivor All Star’ı dağıtarak gönüllüler takımı fesih edilmişti. Survivor o günden sonra ünlüler ve gönüllüler olarak iki takıma ayrılmıştı.

Acun Ilıcalı’nın yeni hamlesi sonrasında Survivor reyting rekorlarını peş peşe kırmaya başladı. Geçen haftanın reytinglerinde 4 gün üst üste Survivor birinci oldu.

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile bı sıralamayı paylaşmaktan geri kalmadı. Acun Ilıcalı paylaşımında, “Survivor 4 gün üst üste reytinglerde birinci oldu. 5 yayın gününün 4’ünü lider tamamladık. Herkese sonsuz teşekkürler.” notunu paylaştı.

Etiketler: