SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor 2018 birleşme partisi ne zaman

Survivor 2018 birleşme partisi ne zaman

Acun Ilıcalı sonunda bombayı patlattı. Survivor 2018 ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Ilıcalı, birleşme partisine Aleyna Tilki ile İbrahim Büyükak'ın da katılacağını resmen açıkladı.

Acun Ilıcalı sonunda bombayı patlattı. Survivor 2018 ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Ilıcalı, birleşme partisine Aleyna Tilki ile İbrahim Büyükak’ın da katılacağını resmen açıkladı.

TV 8 ekranında yayınlanan Survivor Panaroma programında Survivor 2018 ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Ilıcalı, “Birleşme partisine az bir zaman kaldı. Çok güzel bir yarışma olacağını şimdiden söyleyebilirim. Birleşme partisinde Aleyna Tilki ile İbrahim Büyükak bizlerle beraber olacak. Bu sene de şarkı yarışması düzenleyeceğiz.” dedi.

Takım dengesizliği konusuna da değinen Ilıcalı, “Dengesizlikler olduğu söyleniyor ama bu tamamen yanlış. Çaresiz kalınca bunu yapmak zorunda kaldık.” ifadelerini kullandı. Hastaneye kaldırılan yarışmacıların ödülden yararlanıp yararlanmadığı sorulduğunda Ilıcalı, “Hastalar zaten o süreçte besinlerini alıyorlar. Ancak hastanın durumu ciddi değilse bazen değişiklikler de söz konusu olabiliyor.” ifadelerine yer verdi.

Birleşme partisinden sonra adaların durumuyla ilgili Acun Ilıcalı, “Şu anda adalar henüz birleşmeyecek. Böyle bir karar alınmadı. Baraka ödülü oynanmaya devam edecek. Yarışmacılarda azalma olursa bunu düşünebiliriz.” şeklinde konuştu.