SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Survivor 16 Nisan gönüllüler kim elendi

Survivor 16 Nisan gönüllüler kim elendi

Survivor 2018'de 16 Nisan Pazartesi akşamında gönüllülerde elenen isim belli olacak. Ünlülerde ise Berna Canbeldek yarışmadan sakatlığından dolayı diskalifiye olması ise dün geceye damgasını vurdu.

Survivor 2018’de 16 Nisan Pazartesi akşamında gönüllülerde elenen isim belli olacak. Ünlülerde ise Berna Canbeldek yarışmadan sakatlığından dolayı diskalifiye olması ise dün geceye damgasını vurdu.

Survivor 2018’de ünlüler takımında yarışan Berna diz kapağındaki çatlak nedeni ile diskalifiye olmaktan kurtulamadı. Surivor’da geçtiğimiz cuma günü ödül oyunu sırasında parkurdan düşen ünlüler takımından Berna sakatlanarak herkesi korkutmuştu.

Ada doktoru tarafından yapılan ilk kontrollerde Berna’nın diz kapağının çatladığı ve bu halde yarışmaya devam edemeyeceği belirlendi. Surivivor kuralları gereğince doktordan gelen raporun ardından Berna yarışmadan diskalifiye olmak zorunda kaldı

Ünlüler takımının yıldız oyuncularından Berna’nın diskalifiye edildiği bilgisini Acun Ilıcalı ada konseyinde duyurdu. Üzücü haber sonrası yıkılan ünlüler takımı gözyaşlarına boğuldu.

Survivor 16 Nisan Kim Elendi?

Survivor’da bu akşam yapılacak olan elemede Cumali, Hakan ya da Damla yarışmaya veda edecekler.