SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Surivor 17 Mayıs ödül oyununu kim kazandı Mustafa diskalifiye mi olacak

Surivor 17 Mayıs ödül oyununu kim kazandı Mustafa diskalifiye mi olacak

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor'un yeni bölümünde Hilmicem ile Mustafa Kemal kavgası günde damgasını vuruyor.

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor’un yeni bölümünde Hilmicem ile Mustafa Kemal kavgası günde damgasını vuruyor.

Survivor yeni bölümde Ünlüler‘de Turabi krizi kaldığı yerden devam ederken bölünmüşlük hissi sonrasında Ümit Karan başta olmak üzere birçok yarışmacı bu durumdan oldukça rahatsız oluyorlar. Bu akşam oynanacak olan ödül oyununda Hilmicem ile Mustafa arasında yaşanan gerilim geceye damgasını vuruyor. Murat’ın da tartışmaya dahil olması ile kavga büyüyor.

Mustafa, Murat Ceylan ve Hilmicem Kavgası

Survivor’ın 73. bölüm fragmanında Turabi kendisine haksızlık edildiğini ve diğer yarışmacılarında bölünmüş olduğunu dile getirince ortalık karışıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam ödül oyununa çıkıyorlar. Yarışmacılar ödülü görünce adeta kendinden geçerlerken yarışma esnasında büyük bir gerilim yaşanması izleyenleri şoke ediyor.

Mustafa’nın argo sözü Hilmicem’i çılgına çevirirken ikili diğer yarışmacıların araya girmesi sonrasında azda olsa sakinleşiyor. Yeni kıvılcım dalgasına daha sonradan Murat Ceylan ile Mustafa’da ekleniyor.