SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Süleyman Seba’nın hayatını Mehmet Aslantuğ oynayacak

Süleyman Seba’nın hayatını Mehmet Aslantuğ oynayacak

Beşiktaş'ın efsanevi isimlerinden Süleyman Seba'nın hayatı sonunda film oluyor. Gazeteci Bilal Meşe ise Süleyman Seba için çekilecek olan filmde siyah beyazlı onursal başkanın hayatını ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oynayacağını resmen açıkladı.

Beşiktaş‘ın efsanevi isimlerinden Süleyman Seba’nın hayatı sonunda film oluyor. Gazeteci Bilal Meşe ise Süleyman Seba için çekilecek olan filmde siyah beyazlı onursal başkanın hayatını ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ’un oynayacağını resmen açıkladı.

Milliyet Gazetesi spor yazarı Bilal Meşe kendi yazısında Süleyman Seba’nın filmi konusunda bazı ipuçları verdi. Süleyman Seba’nın hayatını konu alacak olan film için tüm hazırlıkların devam ettiğini belirten Meşe bu filmde onursal başkanın hayatını Mehmet Aslantuğ’un oynayacağını sözlerine ekledi.

Mehmet Aslantuğ Olacak

Bilal Meşe yazısında, “Şu sıralarda Süleyman Seba’nın hayatını konu alacak filmin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Efsane Başkan Süleyman Seba’nın hayatını da ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ oynayacak. Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Metin Devrim ile iki arkadaşı Erman Derleyen ve Önder Öngüc bu film için hazır harıl için çalışmaya devam ediyorlar. Şu anda film proje aşamasında ama yakın bir zamanda tüm detayları ortaya çıkacak. Süleyman Seba bilindiği gibi Beşiktaş‘ın yanı sıra Türk futbolunun da en büyük duayenlerindendir.” ifadelerini kullandı.