SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Soylu: Kandil’i İstediğimiz Zaman Ele Geçirebiliriz

Soylu: Kandil’i İstediğimiz Zaman Ele Geçirebiliriz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulunarak, Kandil'in istenildiği an ele geçirilebilecek olduğunu, Türkiye'nin buna gücü olduğunu belirtti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN Türk‘e açıklamalarda bulunarak, Kandil’e ilişkin olası operasyonla alakalı bilgiler aktardı. Bakan Süleyman Soylu, Kandil’in kendileri adına şu anda bir yakın hedef konumunda bulunduğunu ifade ederek, Kandil’in bir zamanlama hedef olduğunu belirtti.

“Kandil İstediğimiz An Ele Geçirilir”

İstenildiği zaman ve istenildiği tarih itibariyle Kandil’in ele geçirilebileceğinin altını çizen Bakan Süleyman Soylu, Şu anda ülkenin gücünün bahsi geçen noktada olduğuna vurgu yaptı.

Türkiye‘nin çok yakın bir zaman zarfı içinde, Kandil’e kahraman askerlerini sevk edeceğini ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu durumun kendileri için adeta bir zamanlama meselesi olduğunu da aktardı.

İçişleri Bakanı Süleyman SOylu, He PKK hem FETÖ‘nün bahsi geçen konularda birçok engellenen eylemi olduğunun altını çizerek, kendilerinin bunları sürekli olarak kamuoyu ile paylaşmalarının doğru olmadığını da işaret etti.

UBER Korsan Taşımacılıktır

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarında, son zamanlarda gündemi bir hayli meşgul eden UBER meselesine de değinerek, UBER’in yetkisiz bir taşımacılık olduğunu, halk dilinde ise bu durumun adının korsan olduğunu aktardı. Soylu, UBER’in bir başka belge ile taksi taşımacılığı gerçekleştirdiğini ifade ederek, kendilerinin bu duruma müsaade etmesinin mümkün olmadığını da sözlerine ekledi.