SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Şişli’de iki grup arasında taşlı sopalı kavga

Şişli’de iki grup arasında taşlı sopalı kavga

İstanbul'un Şişli ilçesinde iki grup arasında yaşanan taşlı ve sopalı kavgada 4 kişinin yaralandığı belirtildi. Tesadüf eseri olay yerinden geçmekte olan hamile bir kadın ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

İstanbul‘un Şişli ilçesinde iki grup arasında yaşanan taşlı ve sopalı kavgada 4 kişinin yaralandığı belirtildi. Tesadüf eseri olay yerinden geçmekte olan hamile bir kadın ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Şişli’de iki grup arasında çıkan taşlı ve sopalı kavga kameralara yansıdı. Bir takside olay yerinden geçen hamile kadın kavganın ortasında kalınca fenalaşarak bir anda bayıldı. Taksi ise sopa darbeleri yüzünden büyük hasar gördü.

Şişli’de Taşı Sopalı Kavga

Saat 14.00 sıralarında Şişli Halaskargazi Caddesi’nde yaşanan olayda ara sokakta iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Ancak tartışma kısa bir süre sonrasında büyüyerek taşlar ve sopalar konuştu. Sopaların kullanıldığı kavgada 4 kişi başına aldığı darbeler yüzünden yara aldı. Yaşanan arbedede bir taksi ise hasara uğradı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekipleri gelirken yaralı şahısların durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı açıklandı. Kavga anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Etiketler:,