SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Sinan Akçıl’dan İzel’e destek

Sinan Akçıl’dan İzel’e destek

Zor günler geçiren eski sevgilisi İzel'e şarkı veren Sinan Akçıl onun her zaman yanında olacağını söyledi.

Zor günler geçiren eski sevgilisi İzel’e şarkı veren Sinan Akçıl onun her zaman yanında olacağını söyledi. “Yatağından kaldırıp zorla stüdyoya getirdik. İnşallah devamı gelecek” Sinan Akçıl, İzel’in kendisi için çok değerli olduğunu belirtti.

Bir döneme damga vuran isimlerden İzel, 15 yıl önce aşk yaşadığı Sinan Akçıl’ın yazdığı parçayı seslendirmek için stüdyoya girdi. İzel açıklamasında “Sinan bana nefes, hayat ve söz verdi” ifadelerini kullandı.

İzel’e Destek

İzel, Sinan Akçıl’ın kendisi için yazdığı ‘Teşekkürler Sevgilim’ şarkısını okumak için altı yıl sonra stüdyoya girdi. Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın şubat ayında çıkaracağı albümde yer alacak parça için Akçıl, “Yılın şarkısı geliyor” dedi.

Eski sevgilisi Akçıl’a hiçbir zaman kırgın olmadığını anlatan İzel, “Çok mutluyum. Sinan’ı ve stüdyoları özlemişim. Birbirimizi 15 yıldır tanıyoruz. Aramızda hiçbir zaman küslük olmadı. O bana nefes, hayat ve söz verdi” şeklinde konuştu. Bir Çelik ve Ercan olmadıklarını ama yerlerini doldurmaya çalıştığını söyleyen Akçıl, “Bu parça 2018 yılının düğün şarkısı olacak. Harika bir işe imza attık” açıklamasını yaptı.

Etiketler:,