SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Sıla ile Ahmet Kural ayrıldı iddiası

Sıla ile Ahmet Kural ayrıldı iddiası

Ünlü şarkıcı Sıla ile Ahmet Kural'ın ayrıldıkları iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Sıla ile Ahmet Kural aşkında sır perdesi aralandı. Ayrılık haberlerinin gün yüzüne çıkmasından sonra Ahmet Kural’ın Sıla ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmaması kafaların karışmasına neden oldu.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Sıla-Ahmet Kural çiftinden sonunda kötü haber geldi. İki ünlü isim yollarını ayırma kararı aldıklarını resmen açıkladı. Sıla sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Ahmet Kural’la birlikte çekildikleri tüm fotoğraflarını silerken, Ahmet, Sıla ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmaması şaşkınlık yarattı.

Sıla ile Ahmet Kural Ayrıldı Mı?

Durum Sıla’nın Ahmet Kural’ı takipten çıkarak fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıkınca sanatçının yakın dostları da bunu doğrulayan açıklamalarda bulundu. Ayrılık haberinin resmiyet kazanmasının ardından ortaya çıkan bir durum akıllara, “Ahmet Kural, Sıla’nın kendisini terk ettiğini bilmiyor mu?” sorusunu akıllara getirdi. Ünlü oyuncu 22 Eylül’de Sıla ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından henüz daha kaldırmadı.

Etiketler:,