SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Seyir halinde damperi açılınca facia yaşandı

Seyir halinde damperi açılınca facia yaşandı

İstanbul'da meydana gelen ilginç olayda damperi açık bir şekilde yolda ilerleyen kamyon çarptığı trafik kamerasını yere indirdi.

İstanbul‘da meydana gelen ilginç olayda damperi açık bir şekilde yolda ilerleyen kamyon çarptığı trafik kamerasını yere indirdi. Devrilen trafik lambası direği daha sonrasında vinç yardımı ile yoldan kaldırıldı.

İstanbul‘un Fatih ilçesinde seyir halinde iken damperi açık kamyonun trafik kamerasına çarpması sonrasında büyük bir gürültü koptu. Gelen son bilgilere göre ise Vatan Caddesi üzerinden Bayrampaşa istikametine giden hafriyat kamyonunun sürücüsü hemen önünde seyreden bir aracın durması sonrasında ani bir fren yaptı.

Damper Açıldı

Sürücünün yanında oturan kişi ise ani fren sonrasında aracın içinde savrularak damperi kontrol etmeye yarayan kola temas edince büyük bir facia yaşandı. Bu esnada sürüşüne devam eden kamyonun damperi kalkarak, yoldaki trafik kameralarının bulunduğu direğe bindirdi. Kaza sonrasında şiddetli çarpma yüzünden direk devrilerek yola düştü.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de araca sıkışan direğin demirlerinin çıkarılması için çalışma başlattı.

Etiketler:,