SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Sevgilisi uğruna kara çarşaf giydi

Sevgilisi uğruna kara çarşaf giydi

Sivas'ta yaşanan olayda sevgilisi ile beraber kaçan adam kızın akrabalarından saklanmak için çarşaf ile kadın kılığına girince olanlar oldu.

Sivas’ta yaşanan olayda sevgilisi ile beraber kaçan adam kızın akrabalarından saklanmak için çarşaf ile kadın kılığına girince olanlar oldu.

Sivas’ta sevgilisiyle beraber kaçan adam akrabalardan kaçmak için ilginç bir yol buldu. Çarşaf giyerek kendine kadın sürü veren adam bir anda etrafına korku saçtı. Vatandaşların şüphe üzerine yaptığı ihbarla çarşaf giyen adam çocuk parkında polis tarafından yakalanarak emniyete götürüldü.

Çarşaflı Erkek

Yeni Mahalle Danişment Ortaokulu yakınlarında bulunan parkta yaşanan olayda, okul çevresinde ve parkta gezinen iki çarşaflı kişiyi gören çevredeki vatandaşlar birinin erkek olabileceği şüphesi ile durumu hemen polise iletti. Yapılan ihbar sonrasında olay yerine gelen polis ekipleri çarşaflı iki kişiyi yakaladıktan sonra duruma hemen el koydu.

Elazığ’dan Sivas’a kaçarak geldiği öğrenilen şahıslar Emrah B. ile Hasret K. polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada tabanca, iki adet şarjör ve bıçak çıktı. Şüphelilerden Emrah B. ise sevgilisinin akrabalarından kaçmak için böyle yola başvurduğunu ve çarşafı o yüzden giyerek kadın kılığına girdiğini söyledi.

 

Etiketler:,