SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Serdar Ortaç aldatıldı mı

Serdar Ortaç aldatıldı mı

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Serdar Ortaç'tan eşi ile ilgili çarpıcı bir itiraf geldi. Parasının bittiğini ve eşinin hala kendisi ile kaldığı için sevdiğini belirten Ortaç, "Beni hala sevdiğini biliyorum. Param bitmesine rağmen beni terk etmedi." dedi.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Serdar Ortaç’tan eşi ile ilgili çarpıcı bir itiraf geldi. Parasının bittiğini ve eşinin hala kendisi ile kaldığı için sevdiğini belirten Ortaç, “Beni hala sevdiğini biliyorum. Param bitmesine rağmen beni terk etmedi.” dedi.

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan ile evliliği hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 2014 yılının Haziran ayında kendisinden 22 yaş küçük Chloe Loughnan ile nikah masasına Serdar Ortaç eşini çok sevdiğini söyledi.

Chloe Loughnan, Instagram’a yüklediği fotoğraflar ile magazin gündeminden bir an olsun düşmezken Arap şeyhinin oğlu ile eşi tarafından aldatıldığı yönünde haberlere Serdar Ortaç bir kez daha son noktayı koydu. Ortaç, marka danışmanı Selim Akar’a yaptığı açıklamada, “Tabi ki aptal değilim. Eşim istediği takdirde beni aldatabilir. Yakışıklı da değilim ve param da bitti. Yanımda olduğuna göre hala beni çok seviyor.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: