SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Selçuk İnan’ın çapkınlığı başına bela oldu

Selçuk İnan’ın çapkınlığı başına bela oldu

Süper Lig takımlarından Selçuk İnan'ın çapkınlığı sonrasında eşi Cemre İnan'ın otel görüntülerini istediği iddia edildi.

Süper Lig takımlarından Selçuk İnan’ın çapkınlığı sonunda başına bela oldu. Selçuk İnan’ın eşinin otelde yakalanan futbolcunun kamera görüntülerini istersen ortalığın biraz karışabileceği iddia edildi.

2 ay öncesinde çapkınlık iddiası ile gündemde yer alan Galatasaray‘ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan’ın başı oldukça belaya girdi. Selçuk İnan’ın eşi olan Cemre İnan’ın eşinin kaldığı oteldeki görüntüleri işletmenin sahibinden istedi. Kulüp ve otel kamera kayıtlarını isteyen Cemre İnan olumsuz bir tepki ile karşılandı.

Selçuk İnan Zorda

Ortaköy’de son olarak iki kadın ile eğlendiği iddiaları ile gündem olan Selçuk İnan, gece geç saatlere kadar o kişilerle eğlenerek eşinin tepkisi ile karşılaşmıştı. Fotoğrafları çektikleri belirlenen muhabirlerin ise otele giriş yapamadıkları da gözlemlenmişti. Evli olan futbolcu Selçuk İnan’ın ise bu haberlerin ayyuka çıkmasından hemen sonra eşine kendisini affetmesi için 500 bin lira değerinde bir tektaş aldığı da biliniyordu. Çapkınlık yaptığı iddialarına ise bir türlü yanıt vermeyen Selçuk İnan’a eşi Cemre İnan’ın çok sert tepki verdiği ve hatta ayrılmak istediği haberleri bile yapılmıştı.

Etiketler: