SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Şehitlere skandal sözler söyleyen Nur Yerlitaş’ın savcılıktaki ifadesi

Şehitlere skandal sözler söyleyen Nur Yerlitaş’ın savcılıktaki ifadesi

Şehitlere büyük saygısızlık yapan Nur Yerlitaş'ın savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı.

Şehitlere büyük saygısızlık yapan Nur Yerlitaş’ın ifadesi ortaya çıktı. Şehitler hakkında skandal ifadeler kullanan ve sosyal medyada büyük tepkiler alan Yerlitaş savcıdaki açıklamasında, “Gözlüğümün yanında olmadığını anladım. O sözleri kız kardeşime söylemiştim.” dedi.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında şehitler için kullandığı skandal sözler sonrasında malzeme olmuştu. Şehit Aileleri Derneği ve şarkıcı Tuğba Ekinci’nin suç duyuruları üzerine hakkında soruşturma başlatılan Yerlitaş’ın savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı. Geçtiğimiz günler içerisinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu Savcılığı’na giderek ifade veren Yerlitaş kendini savunacak sözler sarf etti.

Nur Yerlitaş’tan İlginç İfade

Yerlitaş ifadesinde, “Canlı müzik esnasında kendimden geçmişim. Ne söylediğimi hatırlamıyorum. Ancak miyop rahatsızlığım yüzümden gözlük kullanmak zorunda olduğumu unutmuşum. Gözlüğümün yanında olmadığını daha sonralarda fark ettim ama iş işten geçmişti. O sözleri kız kardeşime söyledim. Türk halkına karşılık bir sözüm daha olmadı ve olamaz da. Bunlar tamamı ile benim ve kardeşimin arasında geçen diyaloglardır.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: