SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Şanlıurfa’daki Kazada Bir Aile Yok Oldu!

Şanlıurfa’daki Kazada Bir Aile Yok Oldu!

Şanlıurfa'da kontrolden çıktığı belirtilen aracın su dolu çukura düştüğü ve ilk belirlemeler sonucunda 4 kişinin hayatını kaybettiği aktarıldı.

Alınan bilgiler doğrultusunda, sürücüsünün kimliği henüz tespit edilemeyen aracın, Şanlıurfa Viranşehir karayolunun Dağyanı mevkisinde kontrolden çıktığı ve suyla dolu olan çukura devrildiği belirtildi.

Sürücü Yoğun Bakıma Alındı

Şanlıurfa’da akraba ziyaretinden dönüş sırasında 7 kişilik İrgin ailesinin yer aldığı araçta hayatını kaybeden şoför Vedat İrgin’e sağlık görevlilerince ambulansta uzun bir süre kalp masajı yapıldığı dile getirildi. Ekiplerin çabalarıyla hayata dönen İrgin’in hastanede yoğun bakıma alındığı ifade edildi.

Araç içerisinde hayatını kaybeden 4 kişinin kimlikleri belirlenirken, kazada hayatını kaybeden Mehmet – Ayşe İrgin çiftiyle çocukları Ali ve Remziye İrgin’in cesetlerinin otopsi yapılması adına Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldığı belirtildi. Araç içerisinde yaralanan Erkan, Nuran ve sürücü Vedat İrgin’in tedavilerinin ise hastanede sürdürüldüğü aktarıldı.

Başka Cesede Ulaşılamadı

Öte yandan otomobilin sudan çıkarılmasından sonra sualtı polislerinin başka ceset olması durumuna karşın arama çalışması gerçekleştirdiği dile getirilirken, havanın kararmasına kadar süren aramalar sonucunda herhangi bir cesede ulaşılamadığı ifade edildi.