SON DAKİKA
Tümü

Dünya

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Dünya
  4. /
  5. Rusya’da AVM içerisinde korkunç kaza

Rusya’da AVM içerisinde korkunç kaza

Rusya'da bulunan AVM'de iki yaşındaki çocuk annesi fotoğraf çektirmek isterken asansör ile merdiven boşluğu arasında kaldı.

Rusya‘da bulunan AVM’de iki yaşındaki çocuk annesi fotoğraf çektirmek isterken asansör ile merdiven boşluğu arasında kaldı. Ağır yaralanan çocuğun sağlık durumunun kritik olduğu öğrenildi. O anlar ise kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Rusya‘daki bir alışveriş merkezinde yaşanan ilginç olayda genç anne asansör beklerken iki yaşındaki kızının fotoğrafını çekerek bir anı yaşamak istedi. Küçük kız poz vermek için geriye doğru yürürken bir anda dengesini kaybederek merdiven boşluğundan aşağı yuvarlandı.

AVM’de Korkunç Kaza

Kızının düştüğünü göre anne, hemen merdivenlere koşarak bir anda kendini çocuğunun yanında buldu. Etraftakilerin çağırdığı ambulans ile hastaneye kaldırılan çocuğun kafatasında kırık ve beyninde hasar oluştuğu ifade edildi. Durumu ağır olan küçük çocuğun merdiven boşluğuna düştüğü o anlar AVM’nin güvenlik kameralarınca görüntülenirken bazı videolar da sosyal medyaya düştü.

Etiketler:,