SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Özel kadın doğum hastanesinde iki hemşireye şok

Özel kadın doğum hastanesinde iki hemşireye şok

Adana'da özel bir hastanede şok bir olay yaşandı. Özel bir kadın doğum hastanesinde çalışan biri hemşire diğeri ise sekreter iki kadın, hamile kaldıklarını öğrendikleri gün işten çıkartılınca olay oldu.

Adana’da özel bir hastanede şok bir olay yaşandı. Özel bir kadın doğum hastanesinde çalışan biri hemşire diğeri ise sekreter iki kadın, hamile kaldıklarını öğrendikleri gün işten çıkartılınca olay oldu.

Adana’da özel bir kadın doğum hastanesinde çalışan 23 yaşındaki hemşire Raziye Sevgili, 2 yıl öncesinde aynı hastanede acilde sekreter olarak çalışan 33 yaşındaki Gencay Deveci ise bundan tam 11 yıl önce evlendiler.

Hemşirelere Şok

Deveci’nin bu evlilikten bir çocuğu oldu ancak bir daha çocuk yapmak istemiyordu. Sevgili ise yeni evlendiği için bebek sahibi olmayı her zaman arzu ediyordu. İki genç kadın da yapılan kontrollerde 5.5 haftalık hamile oldukları öğrenildi. Bu durumu iş yerine de bilgi olarak veren kadınlardan önce Deveci’ye ardından da Sevgili’ye SGK’dan işten çıkartıldığına dair peş peşe mesajlar geldi.

Hemen işverenin yanına giden iki kadın hayatlarının en mutlu gününde işten çıkarılma şokunu da yaşamış oldular.

Etiketler:,