SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Otobüs Muavini Efe’nin Yüzünü Yaktı İddiası

Otobüs Muavini Efe’nin Yüzünü Yaktı İddiası

Tatil dönüşünde Muğla'dan Bursa'ya otobüsle dönen Yüce ailesinden, 7 yaşındaki Efe Yüce'nin muavinin servis yaptığı esnada yüzünün yandığı belirtildi.

Bursa’da ikamet eden ve ilk karnesini alan 7 yaşındaki Efe Yüce, babaannesi ve dedisi ile beraber Muğla’ya bağı Fethiye ilçesine tatile gitti. 1 hafta süren tatillerinden sonra Bursa’ya dönüş yapan aile seyahat ettikleri turizm şirketine ait otobüste büyük bir şokla karşılaştı.

Efe’nin Yüzünde 2. Derece Yanık Oldu

İddialara göre servis yapan muavinin, dede Hasan Yüce’ye ne içeceğini sorduğu, çay isteyen Yüce’ye sıcak su dolu bardağı uzatırken, yan koltukta oturan çocuğun yüzünü yaktığı belirtildi. Üzerine kaynar su dökülen Efe’nin yüzünde 2. derece yanık oluştuğu aktarılırken, olaydan sonra otobüsün durdurulduğu ve şoförün kontrol için geldiği belirtildi.

Firma Sadece 3 Defa Aradı

Yolda birşey yapılamamasından dolayı Manisa’ya varıldığında acil sağlık ekipleriyle hastaneye gönderilen Efe’nin ve ailesinin bilmedikleri bir şehirde yalnız bırakıldıkları aktarıldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Sema Yüce, hastaneye gitmelerinin ardından otobüs firmasının kendilerini 3 kez aradıklarını ve başka bir şekilde ilgilenmediklerini belirterek, şikayetçi olduklarını aktardı.