SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Osmaniye’de hasta yakınlarından polis ve çalışana darp!

Osmaniye’de hasta yakınlarından polis ve çalışana darp!

Osmaniye'de yaşanan akıl almaz olayda hasta yakınları hastane bastı. Devlet hastanesinde görevli olan polisi ve 2 çalışanı döven canilerin görüntüleri güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.

Osmaniye’de yaşanan akıl almaz olayda hasta yakınları hastane bastı. Devlet hastanesinde görevli olan polisi ve 2 çalışanı döven canilerin görüntüleri güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.

Osmaniye’de devlet hastanesinde görevli polis ile 2 çalışan hasta yakınları tarafından darp edildi. Bu görüntüler sosyal medyada büyük ses getirdi.

Osmaniye’de 28 Nisan Cumartesi gece saatlerinde yaşanan olayda kolundan yaralı kadın, Osmaniye Devlet Hastanesi acil servisine yakınları ile birlikte geldi. Kısa sürede çıkan tartışmada hastane polisi ve özel güvenlik görevlileri duruma anında müdahalede bulundu. Çıkan arbede sırasında hasta yakınları, hastane polisi ve iki görevliyi darp etti. Olay yerine gelen takviye polis ekipleri tarafından kavga eden grup hastaneden dışarı çıkarıldı.

Darp edilen hastane polisi, özel güvenlik görevlisi ve hastane çalışanı, darp raporu alarak hasta yakınlarından şikayette bulundu. Olayın ardından 3 zanlı polis tarafından gözaltına alındı. Darp anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Etiketler:, ,