SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Mustafa-Emina Sandal çifti boşanıyor iddiası

Mustafa-Emina Sandal çifti boşanıyor iddiası

Mustafa Sandal'dan kısa bir süre içerisinde boşanması beklenen Emina Sandal, eğitimleri devam eden çocukları Yaman ve Yavuz'un babalarından ayrı kalmalarını istemeyerek İstanbul'da yaşamaya devam edeceğini söyledi.

Mustafa Sandal’dan kısa bir süre içerisinde boşanması beklenen Emina Sandal, eğitimleri devam eden çocukları Yaman ve Yavuz’un babalarından ayrı kalmalarını istemeyerek İstanbul‘da yaşamaya devam edeceğini söyledi.

Mustafa Sandal ile ayrılık hazırlıkları yapan Emina Sandal’dan yeni bir haber daha geldi. Çocukları Yaman ve Yavuz’un babalarından ayrı kalmaması için memleketi Sırbistan’a geri dönmeme kararı alan Emina Sandal, İstanbul‘da kalmaya devam edecek.

İstanbul’da Kalacak

Boşanma yoluna giden Emina-Mustafa Sandal çifti, yeni hayatları için planlar yapmaya başlarken ayrılığın artık sadece kağıt üzerine kaldığı gözlemlendi. Sandal çifti, eğitimleri İstanbul‘da devam eden çocukları Yaman ve Yavuz’un boşanmadan etkilenmemeleri adına yaşamlarında bir değişiklik olmaması için yeni bir adım daha atacaklar.

Boşanma nedenleri Emina’nın müsrif harcamaları olduğu konuşulan çiftin evlilikleri boyunca elde ettikleri mal varlıkları da aralarında paylaştırılacak. 2010 yılında 1.5 milyon dolara aldıkları Çubuklu Vadi Konakları’ndaki villalarında oturan çiftin Göcek’te 700 bin euro değerinde yazlık evleri ve 2 milyon euro değerinde yatları var.