SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Müge Anlı’dan Beşiktaş taraftarına cevap!

Müge Anlı’dan Beşiktaş taraftarına cevap!

Beşiktaş-Kayserispor karşılaşmasında Müge Anlı'ya siyah beyazlı taraftarlardan gelen küfürlü tezahürat sonrasında yanıt geldi. Müge Anlı kendisinin bu işlerle ilgisi olmadığına değinerek yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

Beşiktaş-Kayserispor karşılaşmasında Müge Anlı’ya siyah beyazlı taraftarlardan gelen küfürlü tezahürat sonrasında yanıt geldi. Müge Anlı kendisinin bu işlerle ilgisi olmadığına değinerek yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

Beşiktaş taraftarlarının Kayserispor maçında aleyhinde küfürlü tezahüratta bulunduğu Müge Anlı’dan bir son dakika açıklaması geldi. Müge Anlı ile Beşiktaş taraftarları arasında yaşanan gerilimin ardından Sinan Engin, Müge Anlı’nın Tolga Zengin’i arayıp özür dilediğini ifade etmişti. Müge Anlı, Beşiktaş taraftarlarının Kayserispor maçında kendisi hakkında söylediği küfürlü sözler hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Müge Anlı, “Benim bu işlerle bir alakam olamaz. Herkes ne dediyse bende onu söyledim. Yinede canları sağ olsun.” dedi. Süper Lig 32. haftasında oynanan Beşiktaş – Kayserispor maçının ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar 40. dakikada ATV’de yayınladığı programda Fenerbahçe derbisini tribünden izleyen ve sonrasında Tolga Zengin’i taraftarlarla tartıştığı için çıkan olaylarda bir nevi sorumlu gösteren Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu.