SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Milli Piyango’nun yılbaşı talihlisi Onur Akay iddiası

Milli Piyango’nun yılbaşı talihlisi Onur Akay iddiası

Milli Piyango'nun 31 Aralık gecesinde gerçekleşen büyük ikramiye talihlilerinden birinin Onur Akay olduğu iddia edildi.

Bir zamanların ünlü gazetecilerinden biri olan Fısıltı yine iş başına geldi. Milli Piyango’nun 31 Aralık gecesinde gerçekleşen büyük ikramiye talihlilerinden biri olarak Onur Akay açıklandı. Bu isim sosyal medyada şok etkisi yaşanmasına neden oldu.

Milli Piyangonun bu yılki büyük ikramiyesi 61 milyon liranın isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Ortaköy’de ikamet etmekte olan Onur Akay’a çıktığı iddia edildi. Bu iddiayı ortaya atan gazete ise dedikoducu tavrıyla bilinen Fısıltı oldu.

Onur Akay Bombası

İstanbul‘daki büyük ikramiye talihlisi için sosyal medyada çok ilginç bir iddia Fısıltı gazetesi tarafından ortaya atıldı. Sanat camiasından duyurduğu kötü haberler nedeni ile tanınan ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ın, İstanbul‘daki Milli Piyango talihlilerinden biri olduğu ifade edildi.

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen hala talihlilerin ortaya çıkmaması kafaları karıştırırken büyük ikramiyenin İstanbul, Ordu, Antalya ve KKTC’ye çıktığı belirtilmişti.