SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Meteoroloji’den sıcak hava uyarısı

Meteoroloji’den sıcak hava uyarısı

Meteoroloji'den yeni tahminler geldi. Meteoroloji'den gelen son dakika bilgilerine göre ülkemiz genelinde yarından itibaren sıcaklıkların 2 ila 8 derece aratacağı belirtildi.

Meteoroloji’den yeni tahminler geldi. Meteoroloji’den gelen son dakika bilgilerine göre ülkemiz genelinde yarından itibaren sıcaklıkların 2 ila 8 derece aratacağı belirtildi.

Meteoroloji’den son hava durumu raporu geldi. Yarından itibaren önümüzdeki hafta boyunca sıcaklıkların 2 ila 8 derece arasında aratacağının tahmin edildiği ifade edildi. Yapılan son değerlendirmeler ışığında doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Mardin, Batman ve Siirt çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği belirtildi.

Hakkari, Van ve Bitlis’in yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara’nın kuzeyi ile Batı ve Orta Karadeniz kıyı kesiminde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

Ankara: Az bulutlu ve açık 19
İstanbul: Parçalı ve az bulutlu, kuzey kesimleri sabah saatlerinde sisli 22
İzmir: Az bulutlu ve açık 24
Adana: Parçalı ve az bulutlu 26
Antalya: Az bulutlu ve açık 26
Samsun: Parçalı bulutlu 15
Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu 13
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu 13
Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu 18

Etiketler: