SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Meryem Uzerli ile Alp Özcan yeniden

Meryem Uzerli ile Alp Özcan yeniden

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, evlilik yolunda adım atarken ayrılık kararı aldığı ünlü iş adamı sevgilisi Alp Özcan ile yeniden bir araya geldi.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, evlilik yolunda adım atarken ayrılık kararı aldığı ünlü iş adamı sevgilisi Alp Özcan ile yeniden bir araya geldi. Önceki gece buluşan çift hasret giderdi. Güzel oyuncu Meryem Uzerli ile eski aşkı Alp Özcan ortak arkadaşları ile beraber yeniden bir araya gelerek eski günleri andı.

İlişkileri evlilik yolunda devam ederken bir anda ayrılık kararı alan çift geçtiğimiz yılda farklı isimlerle aşk yaşamışlardı. Ünlü iş adamı Alp Özcan gönlünü Hollandalı manken Stephanie van Arendonk’a kaptırırken Meryem Uzerli’de Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro ile sevgili olmuştu. Ancak Uzerli ile Özcan’ın hayatlarında açtıkları bu yeni sayfa da çok kısa bir sürede kapandı.

Meryem Uzerli Yeniden

Sevgililerinden ayrılan eski aşıklar, geçtiğimiz gün İstanbul‘a gelen yakın dostları Hollywood’lu yapımcı Mohammed Al Turki için yeniden bir araya gelmenin heyecanını yaşadı. Dünyaca ünlü yapımcıyı İstanbul‘da ağırlayan ikilinin aylar sonraki buluşması eski aşıkları yeniden alevlendirirken Arap asıllı yapımcı Mohammed Al Turki’yle bir mekanda yemek yiyen ikili, geceden ayrı ayrı sosyal medya paylaşımı yapmayı da ihmal etmedi. İkilinin aşklarına bir şans daha vermek için gözlerden uzak Londra’da buluşup tatil yapacağı da konuşulanlar arasında.