SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Merve Boluğur’dan 40 liraya ruj!

Merve Boluğur’dan 40 liraya ruj!

Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra ortalıklarda görünmeyen Merve Boluğur, katıldığı bir etkinlikte kullandığı rujlarının tanesini 40 liradan satışa çıkarması kafaları karıştırdı.

Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra ortalıklarda görünmeyen Merve Boluğur, katıldığı bir etkinlikte kullandığı rujlarının tanesini 40 liradan satışa çıkarması kafaları karıştırdı.

Bir ruj markası çıkaran oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz günler içerisinde başka bir markaya sponsor oldu. Katıldığı etkinlik çerçevesinde koliyle getirdiği rujlarını davetlilere 40 liradan satan Merve Boluğur’un bu hamlesi şaşkınlık yarattı.

Geçtiğimiz Mart ayında rol aldığı dizinin yayından kaldırılmasından sonra Merve Boluğur herhangi bir şekilde dizi ve film şirketlerinden teklif almamıştı. Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra Etiler’de aylığı 5 bin liralık daire kiralayan 30 yaşındaki oyuncu Boluğur, rujlarının satışlarını artırmak için her yolu denemeye başlamıştı hatta sosyal medya üzerinden reklam bile yapmıştı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz gün makyöz Serhat Şen’in düzenlediği makyaj eğitiminde bile yer almıştı.

Sosyal medya fenomeni Danla Biliç’in modellik yaptığı etkinliğe giderken yanına kendi adını taşıyan rujlarından alan Merve Boluğur, bir koli ruju etkinliğin ortasında çıkarıp davetlilere satmaya çalışması ilginç olarak karşılandı.

Etiketler: