SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Meral Akşener’den saldırıya uğrayan standa ziyaret!

Meral Akşener’den saldırıya uğrayan standa ziyaret!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün haince saldırıya uğrayan Bağcılar seçim standına giderek ziyarette bulundu. Akşener, "24 Haziran akşamında bu kabus dolu günlerden hep beraber uyanacağız." dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün haince saldırıya uğrayan Bağcılar seçim standına giderek ziyarette bulundu. Akşener, “24 Haziran akşamında bu kabus dolu günlerden hep beraber uyanacağız.” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, partisinin seçim standına saldırı gerçekleştirilen Bağcılar Meydanı’nda bazı açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener, “Dün burada gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Tek tesellimiz ise can kaybının olmaması idi. Ülke olarak bir seçime gidiyoruz, savaşa değil. Türkiye‘de yaşayan hiçbir seçmenin can güvenliği yoktur.”

“Buradan sayın İçişleri Bakanı’na, Bakanı’nı geçtik, sayın Cumhurbaşkanı‘na sesleniyorum. Bu konunun muhatabı onlardır. Derhal hukuki işlemlerin yerine getirilmesini istiyoruz. 1’i ağır olmak üzere 9 yaralımız var. Bu kabul edilebilir bir durum değildir.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: