SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Meral Akşener’den olay tweet

Meral Akşener’den olay tweet

Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasında oynanan Süper Lig maçı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den olay bir tweet geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Başakşehir'i Galatasaray'a karşı desteklemesine eleştiri getiren Akşener, sarı kırmızılıların mücadeleyi 2-0 kazanmasından sonra "Galatasaray 2 - 0 Recep Tayyip Erdoğan" tweetini attı.

Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasında oynanan Süper Lig maçı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘den olay bir tweet geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın, Başakşehir’i Galatasaray‘a karşı desteklemesine eleştiri getiren Akşener, sarı kırmızılıların mücadeleyi 2-0 kazanmasından sonra “Galatasaray 2 – 0 Recep Tayyip Erdoğan” tweetini attı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Galatasaray-Başakşehir karşılaşmasıyla ilgili yorumlarından sonra karşılaşma sonunda attığı tweetle bir anda gündem oldu.

Akşener’den Olay Tweet

Akşener daha önce attığı tweetinde de Erdoğan’ı eleştiren sözler kullanmıştı. Meral Akşener bu gelişmelerin sonrasında Galatasaray Başakşehir maçından sonra sosyal medya hesabı üzerinden “Galatasaray 2 – 0 Recep Tayyip Erdoğan” tweetini paylaştı.

 

 

Etiketler: