SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Mehmetçik Vakfı sitesi kilitlendi

Mehmetçik Vakfı sitesi kilitlendi

Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda yer alan 26. günde binlerce vatandaş Mehmetçik Vakfı'na bağışlarını gönderdi.

Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nda yer alan 26. günde binlerce vatandaş Mehmetçik Vakfı’na bağışlarını gönderdi.

Türkiye‘nin Afrin’e yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’nda binlerce vatandaştan Mehmetçik Vakfı’na büyük bir destek geldi. Mehmetçik Vakfı’nın internet sitesi bu yoğun ilgiden dolayı kilitlenerek uzun bir zaman hizmet veremedi.

Mehmetçik Vakfı Kilitlendi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nın 26. gününde Mehmetçik Vakfı’nın sitesi yoğunluktan dolayı kilitlendi.

Mehmetçik Vakfı tarafından sosyal medyadan yapılan açıklamada, “Şehit ve gazi Mehmetçik ailelerine destek, çocuklarının geleceğine umut olmak için “Mehmetçik” yazıp 2582’ye SMS atarak 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. http://www.mehmetcik.org.tr ‘den nakit olarak ve banka şubelerinden yapacağınız bağışlarla da Mehmetçik Vakfı’na destek olabilirsiniz” ifadeleri yer aldı.