SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Malatya’da Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne saldırı: 2 polis yaralı

Malatya’da Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne saldırı: 2 polis yaralı

Malatya'da Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde yer alan mühimmat deposunda henüz belli olmayan bir nedenden dolayı yaşanan patlamada ilk belirlemelere göre 2 polisin yaralandığı kaydedildi.

Malatya’da Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde yer alan mühimmat deposunda henüz belli olmayan bir nedenden dolayı yaşanan patlamada ilk belirlemelere göre 2 polisin yaralandığı kaydedildi.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü önünde mühimmat deposunda henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı meydana gelen patlamada 2 polis memurunun yaralandığı belirtildi.

Malatya’da Polise Saldırı

Son gelen bilgilere göre Malatya Emniyet Müdürlüğünün Yeşiltepe’de bulunan Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nün yanında bulunan mühimmat deposunda akşam saatleri sırasında henüz nedeni bilinmeyen korkunç bir patlama yaşandı. Patlama sonrasında 2 polis memurunun yaralandığı ifade edildi. Yaralı polis memurları olay yerine gelen ambulanslar ile Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken patlama ile ilgili olarak geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.