SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Kısmetse Olur damat adayı Murat Özbakan’a kızından şok

Kısmetse Olur damat adayı Murat Özbakan’a kızından şok

Kısmetse Olur yarışmasının damat adayı Murat Özbakan'ın 10 yıl önce boşandığı eşinden olan kızı Tuğba Özbakan resmen babasının soyadını kendi kimliğinden sildirdi.

Olaylı Kısmetse Olur yarışmasından yeni bir bomba daha geldi. Kısmetse Olur yarışmasının damat adayı Murat Özbakan’ın 10 yıl önce boşandığı eşinden olan kızı Tuğba Özbakan resmen babasının soyadını kendi kimliğinden sildirdi.

‘Kısmetse Olur’ isimli yarışması ile ünlenen damat adayı Murat Özbakan’ın 10 yıl önce boşandığı eşinden olan kızı 21 yaşındaki Tuğba Özbakan, babasının soyadını nüfus kağıdından sildirmek ve annesinin soyadı olan ‘Sertçelik’i kullanmak için açtığı davayı mahkemede kazandı.

Kısmetse Olur Damat Adayına Şok

Tuğba Özbakan, duruşmada babasının bir ses kaydında kadın pazarlığından bahsettiğini ve başka bir programda da gayrimeşru çocuk olayında isminin geçtiğini mahkeme huzurunda iddia etti. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne müvekkilleri Tuğba Özbakan adına başvuran Avukat Zehra Taşkıran dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “Murat Özbakan ile Funda Sertçelik 2008 yılında boşandı. Tuğba Özbakan o tarihten beri annesiyle birlikte yaşamaktadır. Baba Murat Özbakan bir süre önce bir televizyon kanalında yayımlanan ‘Kısmetse Olur’ programına katıldı.