SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Kınalıada’da yılbaşı gecesinde korkunç tecavüz

Kınalıada’da yılbaşı gecesinde korkunç tecavüz

İstanbul'da yaşayan 24 yaşındaki genç kızın yılbaşı gecesinde Kınalıada'daki pansiyonda babasının arkadaşı M.A. tarafından tecavüze uğradığını söyledi.

Adalar’da dehşet bir olay yaşandı. İstanbul‘da yaşayan 24 yaşındaki genç kızın yılbaşı gecesinde Kınalıada’daki pansiyonda babasının arkadaşı M.A. tarafından tecavüze uğradığı belirlendi.

İstanbul Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuran S.T. adındaki genç kız yılbaşı gecesi restoranda yemek yedikten sonra kaldığı pansiyona gittiğini, gece odasına restoran sahibi M.A.’nın girdiğini söyledi. Babasının arkadaşı olduğu için M.A.’yı tanıdığını anlatan S.T., kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini ve bekaretini kaybettiğini iddia edine ortalık karıştı.

Yılbaşı Gecesi Tecavüz Girişimi

Adada restoran ve pansiyon işleten M.A., daha sonra polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde suçlamaları reddeden M.A., “S.T.’yi önceden de tanıyorum. Birlikte oturup içki içtik, sohbet ettik. Görüntüler var” ifadelerini kullandı. Yemek ve içkiden sonra S.T.’nin kendisini odasına çağırdığını iddia eden M.A., S.T.’nin isteğiyle ilişkiye girdiklerini söyledi. Savcılıkta da ifadelerini yineleyen M.A., ‘cinsel saldırı’ suçlamasıyla tutuklanarak hapsi boyladı.

Etiketler:,