SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Kılıçdaroğlu’ndan Hatay’daki askerimize anlamlı ziyaret

Kılıçdaroğlu’ndan Hatay’daki askerimize anlamlı ziyaret

Genelkurmay Başkanlığı'dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na izin çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hatay polemiği yaşayan Kılıçdaroğlu'nun Hatay'a giderek bir sınır karakolu ziyarette bulunacağı belirtildi.

Genelkurmay Başkanlığı’dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na izin çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hatay polemiği yaşayan Kılıçdaroğlu‘nun Hatay’a giderek bir sınır karakolu ziyarette bulunacağı belirtildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın Hatay’a giderek bir sınır karakoluna ziyarette bulunacak. Genelkurmay Başkanlığı Kılıçdaroğlu’nun karakol ziyaretine sonunda onay vererek gerekli olan izni çıkardı. Hatay programı çerçevesinde, Afrin harekat noktası olan karakollardan birini ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu’nun yanında bazı bakanlarında olması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sanatçılarla beraber Hatay’daki sınır karakoluna ziyaret yapması Kılıçdaroğlu ile polemiğe neden olmuş ve günlerce gündemde ilk sırada yer almıştı. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’la birlikte sınıra giden sanatçıları eleştirerek onların şov yaptıklarını iddia etmişti. Erdoğan, salı günkü partisinin grup toplantısında da Kılıçdaroğlu’nun Hatay ziyaretiyle ilgili olarak, “Postal eksikse postal gönderelim” ifadesini kullanarak cevap vermişti.