SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ittifak çağrısı

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ittifak çağrısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında ittifak çağrısında bulundu. Kılıçdaroğlu, "Geniş bir ittifak kurmak zorundayız. her türlü özveriye açık olacağım." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında ittifak çağrısında bulundu. Kılıçdaroğlu, “Geniş bir ittifak kurmak zorundayız. her türlü özveriye açık olacağım.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, “24 Haziran erken seçimleri bir parti seçimi olmaktan çıkmıştır. Kişisel kavgaya dönüştürülemez. Kişisel koltuk arayışı olarak görülemez.” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Önümüzde seçimler yaklaşıyor. 24 Haziran seçimleri bir parti seçimi değildir. Benim tek derdim ülkem. Vatanımda herkesin huzur içerisinde yaşamasını istiyorum. Devleti kirletip mahvettiler. Ömür boyu müebbet hapis verilen erlerin aileleri halen aramızda. Adalet yok olursa devlette yok olur. Bütün siyasi partilerin liderlerine sesleniyorum. Ben her şeye açığım.” ifadelerini kullandı.