SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Kanal D Ana Haber artık Buket Aydın’ın!

Kanal D Ana Haber artık Buket Aydın’ın!

Kanal D ekranlarında Ahmet Hakan'ın görevden ayrılmasından sonra yerine gelecek olan işsim belli oldu. Buket Aydın, 7 Mayıs Pazartesi günü görevine resmen başlayacak.

Kanal D ekranlarında Ahmet Hakan’ın görevden ayrılmasından sonra yerine gelecek olan işsim belli oldu. Buket Aydın, 7 Mayıs Pazartesi günü görevine resmen başlayacak.

Tecrübeli haber spikeri Buket Aydın, 7 Mayıs Pazartesi günü, Kanal D ekranlarında Ana Haber bülteni ile seyircisi ile buluşacak. Gündemin önemli notlarının ve sıcak gelişmelerinin ekrana geleceği Kanal D Ana Haber bültenini artık Buket Aydın sunacak. Buket Aydın, Kanal D Ana Haber ile ekranda olacak olması ile ilgili “Değişimi hep çok sevdim, hayatım boyunca değişimin, devinimin peşinde oldum. Kanal D’de, haberdeki bu değişimin içinde olmak mutluluk verici. Hayatın her alanından haber diyebileceğimiz her şeyi toplayacağız, ekranlarda izleyiciye sunacağız. Çok daha geniş bir kitleye hitap edecek olmak bana büyük heyecan veriyor. Kanal D izleyicileri de bu heyecana ortak olursa ne mutlu bana…” dedi.

Kanal D Ana Haber bülteni hafta içi her gün saat 18.45’te ekranlarda olacak.

Etiketler:,